Charakteristika krmiva Canine Caviar

Klikněte na jednotlivé charakteristiky a dočtete se mnohem více o vlastnostech krmiva Canine Caviar.

pH ROVNOVÁHA (pH 7,1 až 7,4)

Hladina pH je jedním z nejdůležitějších rovnovážných systémů těla. Klíčovými faktory, kterými můžeme dosáhnout vyrovnaného přirozeného pH u psa, jsou strava a voda.

Canine Caviar vyrovná pH v těle psa na 7,1-7,4 a tím omezí anaerobní aktivity (stárnutí), minimalizuje buněčnou degeneraci, vyčerpání kolagenu, přináší více kyslíku do krve a přirozenou cestou psa uzdravuje.

HYPOALERGENNÍ

Firma Canine Caviar používá kuřata, jehňata, kozy, buvoly, úhoře, kusu, kachny, zvěřinu a krocany bez hormonů, pesticidů a antibiotik, kteří se chovají ve volném výběhu. Jehněčí a zvěřina pocházejí z Nového Zélandu, kde se nevyskytuje kulhavka.

Všechny receptury neobsahují žádné chemické konzervanty, vedlejší produkty, GMO, lepek, BHA, BHT ani ethoxyquin.

Jsou bez alergenů, neobsahují žádnou kukuřici, pšenici ani sóju.

STŘÍDÁNÍ BÍLKOVIN

My v Canine Caviar věříme ve střídání bílkovin. Psi ve volné přírodě by žrali to, co by si daný den ulovili (tj. dnes kuře a zítra kachnu).

Díky našemu širokému sortimentu krmiv s jedinou bílkovinou a jediným komplexním sacharidem můžete střídat bílkoviny, které poskytnou vašemu mazlíčkovi různý profil aminokyselin, což přispěje k zdravému imunitnímu systému a zmírní problémy s alergiemi.

JEDINÁ BÍLKOVINA, JEDINÝ SACHARID a PŘÍMÝ PŘECHOD

Pes ve volné přírodě by si neschoval maso, které jeden den ulovil, aby si ho smíchal s úlovkem druhého dne.

Na to jsme mysleli, když jsme vytvářeli naše receptury s jedinou bílkovinou a přímým přechodem, které jsou sestaveny tak, aby napodobovaly to, co by váš mazlíček žral v přírodě = zásaditou stravu.

RYCHLÉ VAŘENÍ

Cílem procesu rychlého vaření je zachovat celistvost výživy a zvýšit biologickou dostupnost (výživu, kterou je tělo schopné vstřebat), současně minimalizovat poškození bílkovin a přirozeně se vyskytujících vitamínů a minerálů.

BYLINY & PODPŮRNÉ SLOŽKY

Mezi podpůrné složky patří lněné semínko, kokosový olej a volně žijící losos pro správný poměr omega 3, 6 a 9 mastných kyselin, vojtěška a hnědá mořská řasa pro zdravý žaludek, juka pro podporu kyčlí a kloubů, kořen čekanky a papája pro zdravý trávicí systém, máta peprná pro zdravý oběhový systém, šípky pro větší obsah vitaminu C a vaječný lecitin pro lepší absorpci tuků.

NEJVYŠŠÍ STRAVITELNOST

Firma Canine Caviar je pyšná na stravitelnost, která je obvykle v rozmezí 91-93%, a to bez použití přidaných GMO.

Stravitelnost přímo vyjadřuje poměr mezi tím, kolik potravy je zkonzumováno, a tím, kolik z této potravy tělo skutečně využije. Domácí zvířata nemají prospěch z potravin s nízkou stravitelností, protože tělo není schopno vstřebat poskytovanou dobrou výživu.

Psi konzumující krmivo Canine Caviar měli mnohem méně stolice díky vysoké stravitelnosti.

NEJVYŠŠÍ METABOLIZOVATELNÁ ENERGIE

Krmiva Canine Caviar se vyznačují nejvyšší metabolizovatelnou energií.

Metabolizovatelná energie je energie, kterou pes spotřebovává po trávení. Všechna krmiva, která mají stejné množství tuků a bílkovin; například 26 % bílkovin a 16 % tuku, začínají se stejným množstvím kalorií.

Všechny bílkoviny a sacharidy obsahují 4 kalorie na gram a tuk obsahuje 9 kalorií na gram. Je to jen proces vaření nebo kvalita složek, co snižuje množství kalorií v potravinách, což znamená, že čím vyšší je metabolizovatelná energie, tím lepší je kvalita.

Čím vyšší je metabolizovatelná energie, tím méně krmiva musíte podávat, což usnadňuje zvířeti trávení a každý den snižuje celkové náklady na krmení.

© Canine Caviar 2017 by