Náš příběh

Je úžasné, jak nás život může zavést neočekávaným směrem.Los Americanos

Přibližně před 20 lety jsem pracoval pro farmaceutickou firmu  jako vědecký pracovník. V té době moje německá doga trpěla mnoha různými zdravotními problémy. Docházelo u ní k alergické reakci, když ji píchla včela, kousl mravenec nebo pavouk a já jsem s ní vždy musel chodit na veterinární pohotovost.

V té době jsem pracoval na prostředku proti blechám a zjistil jsem, že dochází k chemické reakci mezi složkami v potravě a jedem v hmyzu.

Vytvořil jsem pro svého psa speciální dietu, která zahrnovala zcela přírodní holistickou stravu a alergické reakce na kousnutí u něho vymizely. A protože farmaceutická společnost, pro kterou jsem pracoval, byla prodána, úspěch, kterého jsem dosáhl u mého vlastního psa, mi pomohl v rozhodnutí založit si vlastní firmu vyrábějící krmivo pro domácí zvířata – Canine Caviar.

Od té doby jsem měl to štěstí, že se mi podařilo vyvinout toto alkalizující krmivo pro psy, které už změnilo životy mnoha zvířat. Moje vlastní německá doga se dožila 17 let a stala se druhou nejdéle žijící německou dogou v historii.

Alkalizující krmiva pro psy se liší od všech ostatních krmiv prodávaných ve světě. Alkalizující strava přináší více kyslíku do krve, aby samoopravovací mechanismus DNA mohl fungovat účinněji a efektivněji.

© Canine Caviar 2017 by DATA-NORMS s.r.o.